מי אנחנוסייבל נוסדה בשנת 2001 והינה שחקן מוביל בשוק ההון הישראלי המספק מגוון רחב של שירותים ייחודיים הכוללים:  בנקאות להשקעות, גיוסי הון, קשרי משקיעים, ייעוץ פיננסי, שירותי ברוקראז' ועוד למגוון רחב של חברות פרטיות וציבוריות, מוסדיות רפואיים ואקדמיים ולקוחות פרטיים (High Net Worth). בנוסף סייבל הינה בעלת נוסטרו פעיל בשוק ומשתתפת גם כמשקיע בחברות ציבוריות, כמו גם בחברות פרטיות.

סייבל שוקי הון בע"מ הינה חברת חיתום בבעלות סייבל השקעות בע"מ (80%) ואיילון בית השקעות בע"מ (20%). סייבל שוקי הון משמשת כיועצת וכחתם למגוון רחב של חברות ציבוריות בתחום שונים כגון: נדל"ן, מכשור רפואי, תקשורת, פיננסים, פארמה, קמעונאות, גז ונפט ועוד.
  

סייבל השקעות הינה גם הבעלים של הפורטל הפיננסי ספונסר, www.sponser.co.il , פורטל פיננסי וחדשות מהמובילים בישראל. ספונסר מספקת חדשות ושירותים למגוון רחב של גולשים פרטיים של מעל ל- 270,000 גולשים ייחודיים בחודש (unique users) והינה בעלת פלטפורמת הפורומים הפעילה ביותר בשוק המקומי עם מעל ל- 6 מיליון דפים נצפים בחודש ואלפי הודעות מקצועיות שעולות מדי יום.
  

סייבל השקעות משמשת נציגתה הבלעדית בישראל של קרן הגידור האמריקאית דפנה קפיטל ומהווה את הקשר בינה לבין חברות, גופים מוסדיים ופרטיים בישראל.

הייחודיות של סייבל - אחד הדברים המבדילים את סייבל משאר חברות הייעוץ הוא שהיא משקיעה בעצמה בחברות הפורטפוליו אותן היא מלווה וכן במגוון תחומים ומיזמים בעלי סינרגיה לפעילות החברות אותן היא מלווה ובכך הופכת לשותפה אמיתית ולא רק משמשת כיועצת.